Spoločenské udalosti

Náš kongresový sál v empírovom štýle poskytuje krásny priestor pre svadby, školenie alebo konferencie.

Hotel Jeleň poskytuje reprezentatívne priestory a profesionálny servis v absolútnom súkromí. Ponúka možnosť usporiadania akcie až do 100 osôb. Multifunkčná kongresová sála je umiestnená nad priestormi vstupnej haly. Ak plánujete svadbu, školenie, konferenciu, míting alebo iné spoločenské podujatie radi Vám ho pomôžeme zorganizovať. Ponúkame technické vybavenie  flipchart, dataprojektor, plátno, wifi pripojenie a tiež profesionálny servis.

K dispozícii je klasické sedenie radové (rôzne dispozície do 100miest), okrúhle stoly (dispozície do 70miest) a taktiež vieme vytvoriť skupinové a radové sedenie (školenia, stretnutia a iné…).

Salónik pre menšie akcie

Pre menšie skupiny máme k dispozící príjemný salónik s kapacitou cca 14 ľudí. Salónik sa nachádza veďla hlavnej reštaurácie na prvom poschodí. Táto samostatná miestnosť je tak vhodná pre menšie rodinné oslavy, školenia alebo pracovné jednania.

Konferencie

Ak sa chystáte zorganizovať konferenciu, školenie či iné podujatie, ponúkame Vám konferenčné priestory so všetkým vybavením.

Naším cieľom a záväzkom je pripraviť Vašu konferenciu s ohľadom aj na ten najmenší detail tak, aby ste sa Vy mohli sústrediť na svoju úlohu hostiteľa. Náš hotel má miestnosť pre rôzne druhy pracovných i slávnostných stretnutí.

Hotel Jeleň Vám ponúka technické vybavenie:

  • Flipchart
  • Projektor
  • Premietacie plátno
  • Wifi pripojenie
  • Ozvučenie (mikrofón a iné…)